Pergola Sistemleri

Pergola Tente Sismteleri ve Raylı Tente Sistemleri İmalatı

Pergola Tente Sistemi açık alanların kötü hava koşullarında bile yıllarca kullanılmasına olanak veren gelişmiş bir çözümdür. Genişlikleri mekan gereksinimlerine göre isteğe bağlı ve 13 metreye kadar herhangi bir boyutta yapılabilir.
Raylı Tente Sistemi işletmenizin bahçe ve teras kısımlarını sizin için yaşam alanlarına çeviriyoruz.Yenilikçi anlayışını modern mimari çizgiler ile yaz kış yaşanbilecek mekanlar.
işletmelerinizin veranda ve teras kısımını uzun süre bakım ve servis gerektirmeden yaz kış kulanıma uygun mekanlara çevirmek amacıyla kulandığımız pergola  tente sistemidir.

Pergola Raylı tente sistemleri için kullanılan bu kumaşlar alev almayan özelliğe sahiptirler. Katlanabilir bir raylı pergole ile otomatik kumanda edilebilen bu sistemin istenilen her boyutta imalatı yapılabilmektedir. Sistem mekanizması alüminyum ve metal paslanmaz elektrostatik toz boyalı taşıyıcılardan oluşmaktadır. Sessiz çalışabilen bu sistem, istenildiği zaman üzeri tamamen açıldığından oldukça kullanışlıdır. Sistemin üzerinde bulunan su tesviye olukları sayesinde de yağmur suyunu içeri almaz, dışarı sürkülize eder. Ayrıca tüm bağlantılar inux paslanmaz vidalardan oluşmaktadır. Raylı tente sistemleri sayesinde güneş, yağmur ve rüzgarın etkilerinden korunulmaktadır. İstenildiğinde tamamen açılabilmesi de sistemi oldukça kullanışlı hale getirmektedir.

YENİ NESİL PERGOLA TENTE SİSTEMİ
Pergola Tente Sistemleri sadece gölgelik olarak değil aynı zamanda yeni bir alan, yeni bir mekan oluşturmak için özel dizayn anlayışı ile tasarlandı. Bu tasarım anlayışı ışığında; tente, katlanır cam, yağmur suyu drenaj ve sabit kapama sistemleri, montaj detayı, izolasyon, kullanım kolaylığı açısından tam entegre olarak tasarlanmıştır.


Pergolalar Dış Mekan Oturma Grupları Arasında Dikkat Çekiyor.

Son yıllarda geliştirilmiş dış mekan oturma grupları arasında ciddi şekilde dikkat çeken pergolalar, özenle üretilmiş ürünlerdir. Ürünlerin tasarım aşamasından, üretim aşamasına kadar olan süreçte, üreticiler her zaman özenle hareket etmiştir. Bütün bu noktaların bütün olarak ele alınmasıyla ortaya çıkartılan pergolalar, sadece bu nedenden ötürü bile çok fazla dikkat çekiyor.

Pergola Sistemleri

Pergola Sistemleri,Raylı Tente Sistemi,Pergola Fiyatları